Pożyczka Incredit

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się w Polsce pożyczki internetowe. Na polskim rynku finansowym istnieje wiele różnych firm i przedsiębiorstw, które posiadają w swojej ofercie szybkie pożyczki online. Jedną z nich jest pożyczka Incredit.

Pożyczka Incredit – szybka chwilówka bez baz.

Pierwsza szybka pożyczka w Incredit może wynieść maksymalnie 1000 złotych. Kolejne pożyczki mogą wynosić do 5000 złotych. Każda z nich jest rozkładana na raty i udzielana na okres od 1 do 24 miesięcy. Incredit oferuje swoim klientom pierwszą pożyczkę do 1000 złotych zupełnie za darmo. Jednak jest ona udzielana wtedy jedynie na 30 dni i w tym czasie należy ją spłacić.

Pożyczka Incredit

Aby zostać klientem i otrzymać pożyczkę w Incredit trzeba: być osoba na stałe mieszkającą w Polsce, pracującą i posiadającą stałe dochody, być między 22 a 65 rokiem życia, nie mieć żadnych opóźnień w spłacie pożyczek (zarówno tych obecnych, jak i już spłaconych) oraz posiadać aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej oraz własny rachunek bankowy w jakimkolwiek z polskich banków.

Pożyczka przez internet może zostać udzielona osobom, które zarejestrują się na stronie internetowej, wypełnią wniosek o pożyczkę, dokonają opłaty weryfikacyjnej w wysokości jednego grosza (0,01 zł) oraz potwierdzą rejestrację. Po jej zakończeniu klient otrzyma odpowiedź odnośnie rozpatrzenia. W przypadku ubiegania się o kolejną pożyczkę wystarczy zalogować się na swoje konto lub skontaktować się z Incredit telefonicznie. Wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony m.in. gdy: klient został wpisany na listę dłużników, ma poniżej 20 lat lub powyżej 65 lat.

Szybka pożyczka na dowód lub szybka pożyczka od ręki jest rozwiązaniem dla tych, którzy pilnie potrzebują niewielkiej kwoty np. na zapłacenie rachunków, ale jednocześnie wiedzą, że spłacą pożyczkę w terminie. Szybka pożyczka online to również możliwość załatwienia formalności bez wychodzenia z domu.